A munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő:
2020-01-31

szakképzési vezető

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • erős szakmai és vezetői támogató háttér, folyamatos egyeztetések segítik a napi munkavégzésed,
  • szolgáltatásaink változatossága izgalmas és sokrétű kihívásokat kínál, kibontakoztathatod a tehetséged, megtalálhatod a személyes sikereidhez vezető leggyorsabb utat,
  • szívesen fogadjuk kreatív ötleteidet elképzeléseink megvalósításához,
  • a napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot adunk,
  • szükség esetén biztosítjuk számodra a home office lehetőségét,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • a cégcsoport számára releváns oktatási intézmények, szakképzési centrumok, képző központok, tanfolyamszervező cégek feltérképezése szellemi és fizikai állományú munkavállalóink képzéseinek megvalósítására vonatkozóan,
  • kapcsolatfelvétel és hatékony együttműködés kialakítása, fenntartása a kiválasztott képző szervezetekkel,
  • belső és külső képzés rendszerének meghatározása, javaslatok kidolgozása, a képzési rendszer működtetése és felügyelete az érintett szakterületek bevonásával,
  • képzési tervek kidolgozása, implementálása és nyomon követése az irányításod alá tartozó kollégák közreműködésével.
MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?
  • a munkaköri feladatok ellátáshoz szükséges széles körű szaktudást biztosító felsőfokú végzettség,
  • fontos, hogy legyen legalább 5 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatod és rendelkezz vezetői kompetenciákkal,
  • kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed, képes vagy több projekt azonos időben történő menedzselésére,
  • a munkavégzés során elhivatott, motivált, szorgalmas és proaktív vagy, gondolkodásodat a rendszerszemlélet és a stratégiai látásmód jellemzi,
  • ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, Excel, PowerPoint),
  • van „B” kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod.
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 11. kerület