A munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-07-31

konyhai kisegítő

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

-          hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

-          kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,

-          távolsági bérleted árának 86%-át minden hónapban kifizetjük számodra,

-          ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-          a főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl. alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása),

-          a konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

-          Hétfőtől péntekig, a hétvégi pihenőidő biztosított számodra!

-          Konyháinkon kora reggel kezdjük a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Várjuk a jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben!

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között 06-70-500-04-70-es telefonszámon is!