A munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-06-30

kontrolling vezető

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • erős szakmai támogató háttér, folyamatos egyeztetések, szükség esetén tanfolyami részvételi lehetőségek segítik a feladataid elvégzését,
  • a napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot adunk,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • szakmailag támogatod 5 fős kontrolling csapatunkat,
  • felügyeled, koordinálod a kontrolling folyamatokat, proaktivitásoddal, jó ötleteiddel elősegíted a folyamatok fejlesztését,
  • aktívan részt veszel a szolgáltatási területek pénzügyi adatainak feldolgozásában, terv-tény elemzések elkészítésében, a kontrolling csoport operatív tevékenységének monitorozásában,
  • közreműködsz a vezetőség részére készülő riportok elkészítésében,
  • folyamatos szakmai egyeztetésekkel támogatod a szolgáltatási területek vezetőit az üzleti tervek célkitűzéseinek megvalósításában.

MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

  • felsőfokú, gazdasági szakirányú diplomával rendelkezel,
  • fontos, hogy legyen kontrolling területen szerzett többéves szakmai tapasztalatod, örömmel vesszük, ha dolgoztál korábban kontrolling vezetőként,
  • a munkavégzés során precíz, pontos, elhivatott, motivált, együttműködő vagy,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, kiemelten Excel).