A munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-11-30

kontroller

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • kihívást jelentő szakmai feladatokat láthatsz el,
  • erős szakmai támogató háttérben és nyitott, fiatalos, támogató vállalati kultúrában dolgozhatsz, ahol fókuszban van a magánélet és munka egyensúlya,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • aktívan részt veszel a szolgáltatási területek pénzügyi adatainak feldolgozásában, tervezésében, előrejelzésében és terv-tény elemzések készítésében,
  • kezeled és fejleszted a riporting modelleket,
  • közreműködsz a vezetői riportok és prezentációk elkészítésében,
  • folyamatosan és közvetlenül tartod a kapcsolatot a szolgáltatási területek vezetőivel, adatszolgáltatással és szakmai egyeztetésekkel támogatod munkájukat,
  • számítunk rád a cégcsoporton belüli integrációhoz kapcsolódó folyamat- és rendszerfejlesztésben is.

MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

  • felsőfokú, gazdasági szakirányú diplomával rendelkezel,
  • van kontrolling területen szerzett, legalább 2-3 éves szakmai tapasztalatod,
  • a munkavégzés során precíz, pontos, elhivatott, motivált, együttműködő vagy,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • haladó szinten ismered és magabiztosan kezeled az Excel és PowerPoint programokat.