A munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő:
2020-06-30

bérszámfejtő

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • stabil, megbízható több mint 20 éves múlttal rendelkező cégcsoport tagja lehetsz egy fiatalos csapatban,
  • jogszabályi változások esetén nem maradsz egyedül azok megfelelő értelmezésével és gyakorlati használatával, ehhez erős szakmai háttértámogatást biztosítunk,
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet egyensúlyát,
  • szakmai kihívásokkal gazdagíthatod a bérügyintézési „szupererőd”,
  • a munkaügyi csapat fejlődésének aktív támogatója lehetsz számos innovatív projekt keretein belül,
  • szakmai továbbképzéseken vehetsz részt,
  • versenyképes fizetési csomagot kínálunk,
  • kényelmes, könnyen megközelíthető kulturált irodában.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • teljes körű bérszámfejtés,
  • munkaügyi adminisztráció (beleértve a be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos feladatokat),
  • adó- és járulékbevallások, elszámolások elkészítése,
  • kapcsolattartás a telephelyekkel, munkavállalókkal és hivatalokkal.

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • szakmailag folyamatos fejlődési igény,
  • legalább középfokú bérügyintézői végzettség,
  • naprakész munkajogi ismeretek,
  • magabiztos Excel tudás.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha

  • rendelkezel TB ügyintézői végzettséggel,
  • ismered a NEXON programot,
  • azonnal tudsz csatlakozni a csapatunkhoz.