A munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-09-16

bérszámfejtési csoportvezető

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
    • a hozzád tartozó bér- és TB ügyintézők munkájának szakmai támogatása és irányítása,
    • aktív részvételeddel segítheted a csapatod havi bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatait,
    • rendszeres és ad hoc riportok, statisztikák elkészítésével támogathatod vezetőinket a cégcsoportunkat érintő döntésekben,
    • kapcsolatot tartasz a hatóságokkal,
    • fontos, hogy követni és értelmezni, munkád során használni is tudd a szakmai területedhez tartozó törvényi előírásokat, változásokat,
    • számítunk Rád a munkaügyi szabályzatok, folyamatleírások felülvizsgálatában, aktualizálásában is.

    MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

    • legalább középfokú munkaügyi végzettséged és naprakész munkajogi, TB ismereted,
    • legalább 2-3 éves hasonló munkakörben és munkajogi jognyilatkozatok elkészítésében szerzett releváns tapasztalatod van,
    • átfogóan ismered a NEXON bér szoftvert, különösen az OEP és ÁLM modult, tudsz egyéni listákat és főkönyvet paraméterezni,
    • munkádat precízen, igényesen végzed, betartod a határidőket.

    ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van:

    • felsőfokú szakirányú végzettséged, preferáltan munkaügyi területen.

    MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

    • perspektivikus, kihívást jelentő munkakört,
    • változatos feladatokat,
    • barátságos, támogató munkahelyi légkört,
    • kiszámítható, tervezhető munkaidőt,
    • szakmai továbbképzéseken való részvételt kínálunk.