A munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő:
2020-01-31

agrár könyvelő

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • kihívást jelentő szakmai feladatokat láthatsz el,
  • erős szakmai támogató háttérben és nyitott, fiatalos, támogató vállalati kultúrában dolgozhatsz, ahol fókuszban van a magánélet és munka egyensúlya,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Te látod el a cégcsoporthoz tartozó, agrártevékenységet végző cég analitikus és főkönyv könyvelési feladatait,
  • teljes körűen kezeled, intézed a cég adó- és járulékbevallásait,
  • adóellenőrzés esetén aktív részvételeddel támogatod annak lebonyolítását,
  • számítunk Rád a könyvvizsgálattal kapcsolatos feladatok elvégzésében is.
MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?
  • mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel,
  • van agrárvállalkozás (szántóföldi növénytermesztés, nagyüzemi állattenyésztés, borászat) könyvelésében szerzett, legalább 3-4 éves szakmai tapasztalatod,
  • ismered és korábbi munkád során használtad a 6., 7. számlaosztályokat,
  • a munkavégzés során precíz, pontos, elhivatott, motivált, együttműködő vagy,
  • ismered és magabiztosan kezeled az MS Office programokat.
ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:
  • agrárpályázatok, azok könyvelésének terén rendelkezel ismeretekkel,
  • tisztában vagy a növekedési hitelprogram könyvelési szabályaival,
  • képes vagy önálló munkavégzésre.