A munkavégzés helye:
Budapest, 10. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-06-30

szakács

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

-          hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

-          határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,

-          kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt,

-          modern munkakörnyezetet kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-          elkészíted a napi menüket és á la carte ételeket a konyhafőnök irányítása mellett,

-          érzékszervi ellenőrzést végzel az általad elkészített ételeknél,

-          feladatod lesz még az ételek ízléses tálalása is.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

Hétfőtől péntekig, a hétvégi pihenőidő biztosított a számodra!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Legyen szakács végzettséged és legalább 3 éves szakmai tapasztalatod.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van

á la carte ételek és sütemények elkészítésében tapasztalatod.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között  a 06-70-681-2276-os vagy 06-30-386-5082-es telefonszámon is!