A munkavégzés helye:
Budapest, 10. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-07-15

protokoll felszolgáló

Feladatai:

-          megrendelések elő- és összekészítése,

-          megrendelések elvitele a kért helyszínre (telephelyen belüli irodaházakba), azok

           belső protokoll szerinti asztalra helyezése,

-          a rendezvényt követően az eszközök visszaszállítása,

-          rendelésben, raktározásban való részvétel,

-          az előkészítő helyiség, a használt eszközök megóvása, tisztán tartása,

-          alkalmanként nagyobb rendezvényeken való részvétel, felszolgálás.

Elvárások:

-          precíz, pontos munkavégzés,

-          jó megjelenés,

-          jó kommunikációs készség, udvariasság.

Csapatunkba terhelhető, nagy munkabírású, rend- és tisztaságszerető munkatársat keresünk.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig, 6:00 órától 14:30 óráig.

Amit kínálunk:

-          versenyképes jövedelem és juttatások,

-          modern munkakörnyezet,

-          hosszú távú munkalehetőség egy stabil, hazai vállalatnál.