A munkavégzés helye:
Budapest, 10. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-07-31

élelmiszer raktáros

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
  • határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,
  • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt,
  • modern munkakörnyezetet kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • te veszed át és ellenőrzöd a mennyiségi és minőségi élelmezési alapanyagokat és egyéb árukat,
  • naprakészen tartod a raktárkészlet nyilvántartást,
  • közreműködsz az árurendelések előkészítésében az üzletvezető és a konyhafőnök iránymutatásai alapján,
  • fő feladatod az irodaház teakonyháinak ellátása,
  • neked is be kell tartanod a raktárak, hűtők, tárolók élelmiszerbiztonsági és élelmiszerhigiéniai előírásait.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

  • Hétfőtől péntekig 6 órától 14:30 óráig, a hétvégi pihenőidő biztosított a számodra!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal.

Csapatunkba terhelhető, nagy munkabírású, rend- és tisztaságszerető munkatársat keresünk.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalatod,
  • raktárkezelő/raktáros szakképesítésed,
  • ismered az élelmiszerraktározási előírásokat.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06 70 681 2276-os vagy 06 30 386 5082-es telefonszámon is!