A munkavégzés helye:
Budapest, 10. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-07-23

adminisztrátor

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

·       perspektivikus, kihívást jelentő munkakört,

·       változatos feladatokat,

·       barátságos, támogató munkahelyi légkört,

·       határozatlan idejű munkaszerződést,

·       kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

·       ellátod az egységben felmerülő adminisztratív feladatokat,

·       nyomon követed a megrendeléseket, bevételezed a szállítóleveleket,

·       részt veszel a havi leltározásban, készletnyilvántartás adminisztrálásában,

·       aktívan részt veszel a havi elszámolások készítésében,

·       szükség szerint kezeled a pénztárat, elvégzed a napi pénztárzárást, összegyűjtöd a pénztári forgalmat és elkészíted a feladásokat.

TÉGED KERESÜNK, HA:

·       van érettségid és legalább 1 éves, irodai környezetben szerzett szakmai tapasztalatod,

·       jól ismered és használod is az MS Office alkalmazásokat (Excel, Word),

·       proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni,

·       kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:

·       nagyvállalati környezetben szerzett adminisztratív tapasztalatod, és/vagy

·       üzemi konyhán szerzett releváns munkatapasztalatod.

MUNKAVÉGZÉS:

·       ideje: 7:00 órától 15:30 óráig,

·       helye: Budapest, 10. kerület, Gyömrői út.