A munkavégzés helye:
Baranya megye
Jelentkezési határidő:
2020-01-31

földügyi munkatárs

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • kidolgozod a termőföld mennyiségi védelmének érvényre juttatására vonatkozó eljárásokat,
  • aktívan részt veszel a földminősítési hatósági eljárások lefolytatásában, a földhasznosítási előírások érvényesülésének ellenőrzésében,
  • a földforgalmi törvényben meghatározott szerzési feltételek, korlátozások és tilalmak betartásának ellenőrzésére, továbbá az ezzel kapcsolatos jogkövetkezmények alkalmazására irányuló hatósági eljárások és a hatósági jóváhagyáshoz kötött földhasználati szerződések hatósági jóváhagyására irányuló eljárások lefolytatása,
  • a munkádhoz kapcsolódó kimutatások készítése.
MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?
  • legalább középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel és legalább 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal,
  • B kategóriás jogosítványod van és többéves gépjárművezetési gyakorlatod, vállalod a munkavégzéshez szükséges utazást,
  • ismered és magabiztosan kezeled az MS Office programokat.
ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van felsőfokú végzettséged bármelyik képzési területen:
  • agrár-, természettudomány,
  • állam- és jogtudomány (igazságügyi igazgatási szak, jogász),
  • közigazgatás.
MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • kihívást jelentő, változatos szakmai feladatokat láthatsz el,
  • nyitott, fiatalos, támogató csapatban dolgozhatsz egy stabil hátteret nyújtó cégnél,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.