A munkavégzés helye:
Baranya megye
Jelentkezési határidő:
2020-01-31

erdőmérnök

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • kihívást jelentő, változatos szakmai feladatokat láthatsz el,
  • nyitott, fiatalos, támogató csapatban dolgozhatsz egy stabil hátteret nyújtó cégnél,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Te ellenőrződ az erdősítési műveleteket Baranya-megye érintett területein,
  • irányítod, felügyeled a fakitermelők munkáját,
  • nyilvántartást készítesz a faanyag készletről,
  • szükség szerint szakmai véleményeddel, javaslataiddal támogatod a közös munkát.
MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel és legalább 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal, de szívesen vesszük jelentkezésed akkor is, ha van erdőtechnikusi végzettséged és a fenti feladatok ellátásában tapasztalatod,
  • B kategóriás jogosítványod van és többéves gépjárművezetési gyakorlatod, vállalod a munkavégzéshez szükséges utazást,
  • ismered és magabiztosan kezeled az MS Office programokat.
ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:
  • beszélsz német és/vagy angol nyelven,
  • van speciális erdészeti gépek kezelésében szerzett gyakorlatod.